Agri Vet

czyli zespół profesjonalistów pracujących w Tuczu Farmerskim Agri Plus

Firma zatrudniająca ponad 150 osób, w tym prawie 80 lekarzy weterynarii oraz wielu techników weterynarii, zootechników, kierowników ferm i koordynatorów produkcji pracujących przy obsłudze ferm należących do spółki Agri Plus i ferm współpracujących.

Działamy w ramach dziesięciu gabinetów weterynaryjnych na terenie całej Polski.

Agri Vet to prężnie rozwijający się zespół ludzi pracujących z pasją, wykorzystujących najnowsze doniesienia naukowe, uczestniczących w konferencjach i szkoleniach krajowych i zagranicznych. Organizujemy  i uczestniczymy w warsztatach weterynaryjnych. Współpracujemy z czołowymi firmami i specjalistami z całego świata. Lekarze Agri Vet publikują artykuły w prasie fachowej.

Uczestniczymy przy projektach badawczych, kooperujemy z wydziałami weterynaryjnymi, a także kształcimy studentów w czasie praktyk oraz fundujemy stypendia.

Większość naszych lekarzy weterynarii to specjaliści lub lekarze w trakcie specjalizacji z zakresu chorób świń jak i rozrodu zwierząt. Wychodzimy na przeciw zainteresowaniom i stwarzamy możliwości rozwoju młodym jak i doświadczonym pracownikom.

Jednocześnie poszukujemy osób chcących pracować i rozwijać się z nami. Czekamy na zgłoszenia kandydatów zarówno tegorocznych absolwentów jak i osób już pracujących  z terenu całej Polski.

CV z listem motywacyjnym prosimy o przesłanie na adres rekrutacja@agriplus.pl.